GDY CHCEMY WYNAJĄĆ SALĘ


Dla wielu osób prowadzących różnego rodzaju szkolenia czy warsztaty problemem może być sprawne wynajęcie odpowiedniej sali. Jeśli znajomi nie mają akurat pod ręką czegoś godnego polecenia, muszą dość długo przeszukiwać internet aby wynająć właściwą przestrzeń.

Tymczasem na rynku pojawiło się narzędzie, które pozwoli oszczędzić czasu i nerwów - Spotello.pl. Na co warto zwrócić uwagę?

Po pierwsze, możemy łatwo wyszukać sale w każdym mieście. Rzadko w swoim otoczeniu mamy osoby, które znają dobre sale w każdym jednym mieście.


Po drugie, Spotello.pl można potraktować jako porównywarkę cen. Nawet gdy ktoś poleca nam konkretną przestrzeń, warto sprawdzić ceny innych sal w danej lokalizacji. Pozwoli nam to spać spokojnie bez dręczącego poczucia, że przepłaciliśmy.

Po trzecie, wiele sal na tym portalu jest dostępnych w szybkiej rezerwacji online. Oznacza to tyle, że jeśli sala pokazała się w wynikach i jest zaznaczona na zielono, jest dostępna. Możemy ją więc zarezerwować nawet o 1 w nocy i rezerwacja nadal będzie ważna.

Po czwarte - opinie. Liczba opinii przy danej sali jest dla nas istotnym sygnałem, pokazującym, że dane pomieszczenie cieszy się popularnością wśród klientów. Dzięki opiniom wiemy znacznie lepiej, czego możemy się spodziewać.

Po piąte - lokalizacja. Bardzo często interesują nas sale nie tylko w konkretnym mieście ale też w konkretnej lokalizacji. Nic nie przydaje się wtedy tak dobrze jak interaktywna mapa pokazująca dokładne lokalizacje wyszukanych sal.