Dla Dorosłych

Organizuję i prowadzę warsztaty sztuki opowiadania oraz wieczory opowieści dla dorosłych.

W sprawie organizacji spotkania lub dołączenia do warsztatów zapraszam do kontaktu.

oferta:

Opowiadacze - cykl spotkań warsztatowych

Na zajęciach rozwijamy warsztat opowiadacza dzięki ćwiczeniom oraz dłuższej pracy z jedną wybraną historią. W zależności od  zainteresowań uczestników badamy różne aspekty sztuki opowiadania m.in. improwizację w opowiadaniu, tworzenie opowieści, itd. Cykl zajęć może zostać zakończony wieczorem opowieści, na którym podzielimy się przygotowanymi wcześniej historiami. Dowiedz się więcej

12 spotkań (28 godzin)
Wielkość grupy: 4-10 osób

Warsztaty sztuki opowiadania dla dorosłych I

Będzie to spotkanie dla wszystkich, którzy chcieliby opowiadać piękniej, swobodniej i odważniej. Będziemy na nim budzić naszą wyobraźnię oraz poznawać tajniki storytellingu. Przejdziemy kolejne etapy nauki opowiadania historii – od technik zapamiętywania fabuły aż po opowiadanie dramatyczne. Pobawimy się też perspektywą narracyjną i stosunkiem emocjonalnym opowiadacza. Czeka nas przygoda ze słowem i wyobraźnią oraz... dobra zabawa !
Czas: 3,5 godziny
Wielkość grupy: 6 - 18 osób

Warsztaty sztuki opowiadania II
"Scena"

Zapraszam Was na kurs, w którym zaczerpniemy z technik teatralnych na korzyść sztuki opowiadania. Będziem pracować nad obecnością i uwagą sceniczną, nad wychodzeniem ze sfery komfortu - przełamywaniem własnych manier i ograniczeń, nad wcielaniem się w postaci opowieści. Ostatnie cztery spotkania poświęcimy na przygotowanie wspólnego występu, który zwieńczy cały cykl.

Dowiedz się więcej

11 spotkań (27 godzin)

Wielkość grupy: 6-9 osób