Dla Dorosłych

Organizuję i prowadzę warsztaty sztuki opowiadania oraz wieczory opowieści dla dorosłych.

W sprawie organizacji spotkania lub dołączenia do warsztatów zapraszam do kontaktu.

oferta:

Opowiadacze - cykl spotkań warsztatowych

Na zajęciach rozwijamy warsztat opowiadacza dzięki ćwiczeniom oraz dłuższej pracy z jedną wybraną historią. W zależności od  zainteresowań uczestników badamy różne aspekty sztuki opowiadania m.in. improwizację w opowiadaniu, tworzenie opowieści, itd. Cykl zajęć może zostać zakończony wieczorem opowieści, na którym podzielimy się przygotowanymi wcześniej historiami. Dowiedz się więcej

12 spotkań (28 godzin)
Wielkość grupy: 4-10 osób

Warsztaty sztuki opowiadania dla dorosłych I

Będzie to spotkanie dla wszystkich, którzy chcieliby opowiadać piękniej, swobodniej i odważniej. Będziemy na nim budzić naszą wyobraźnię oraz poznawać tajniki storytellingu. Przejdziemy kolejne etapy nauki opowiadania historii – od technik zapamiętywania fabuły aż po opowiadanie dramatyczne. Pobawimy się też perspektywą narracyjną i stosunkiem emocjonalnym opowiadacza. Czeka nas przygoda ze słowem i wyobraźnią oraz... dobra zabawa !
Czas: 3,5 godziny
Wielkość grupy: 6 - 18 osób

Wieczór opowieści nieoczywistych

Posłuchajcie! Jak zjednać sobie kogoś, kto mówi tylko „nie” ? Jak w przeciągu jednej nocy znaleźć najmiększą rzecz na świecie? Jak rozsądzić spór trzech wojowników bez rozlewu krwi? Czy życie w baobabie daje jakieś perspektywy? I dlaczego niektórzy im więcej jedzą, tym bardziej chudną?Z apraszamy Was na wieczór opowieści nieoczywistych!

Czas: 2 godziny z przerwą
Opowiadają i przygrywają: Katarzyna Płocińska, Jerzy Szufa